ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI 23 ARALIK 2021 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI 23 ARALIK 2021 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan “Dijitalleşme Çalışma Grubu” toplantısı 23 Aralık 2021 tarihinde Online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda, UND Dijitalleşme Çalışma Grubu adına A Grubu Başkanı Sn. Cüneyt Ergen Çalışma Grubu hedefleri ile ilgili sunum gerçekleştirdi ve çalışma grubu üyelerinin yorumları alındı.

Tamamlanmış olan; “Başarılı Bir Dijital Dönüşüm İçin Yol Haritası” çalışması adına hazırlanan Segmentasyon Anketi’nin sonuçları raporu paylaşıldı ve çalışma grubu ile ortak akıl yürütülerek değerlendirildi.

Toplantı katılımcıları ile İzlenecek yol haritası ve sektörün dijitalleşme konusunda yaşadığı sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İlgili çalışmalarda ihtiyaç duyulacak uygulama mimarları ve süreç mühendisleri için üyeler arasından belirlenen gönüllülerin kayıtları alındı. Organizasyon şeması ve görevlendirmelerin bir sonraki toplantı tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Çalışma Grubu üyelerine özel kurulmuş olan www.unddijital.com internet sitesinde; Üyeler dijitalleşme süreçlerinde yaşamış oldukları sorunları ve örnek vakalarını paylaşabilecek, sunulan çözüm önerileri ile üyelerimize yardımcı olunacaktır.

Toplantıya; UND Yönetim Kurulu II. Başkanı Şerafettin Aras (Hilal Trans), UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Baykara (Baynak), UND Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Keleş (Reis Taşımacılık), Dijitalleşme ÇG A Başkanı Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Dijitalleşme ÇG A Başkan Yrd. Feryal Selvi (TOBBUND), Dijitalleşme ÇG B Başkanı Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Dijitalleşme ÇG B Başkan Yrd. Barbaros Büyükyılmaz (Toros), Erdinç Keleş (Reis Taşımacılık), Onur Dal (Hilal Trans), Türkkan Alkan (Hilal Trans), Ayla Ördek (Önder Nakliyat), Burak Biçer (Ekol Lojistik), Dice Cengiz (Umut Lojistik), Selin Nazlı (Nazlı Lojistik), Buğra Han Çetiner (Inter Kombi), Selçuk Hitit (Hitit Global), Mert Osman Çimagil (Inter Kombi), Sedat Gökçe (DB Schenker Arkas), Canan Cellat (TOBBUND), Mustafa Yaldız (Destan), Talha Çimagil (Toros), Turan Aytuğ Yayman (Best Nakliyat), M. Mehmet Yüce (Logitrans), Berke Gözüm (SGS Transit Net), Mustafa Erdem (Ekol Lojistik), Muharrem Aytekin (Aytekin Lojistik), Osman Ardahanlıoğlu Tolga Rıdvanoğulları (Platform Trans), Enes Şaşmaz (Logitrans), İhsan Ölmez (UND), Seda Gülten (UND Eğitim Merkezi) ve Berkalp Kaya (UND) katılım sağlamıştır.

Written by

Bir cevap yazın